Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Kadın ya da erkek karşısındaki kişiyi kendine aşık etmek için bazı yöntemler kullandıktan sonra istediği sonuca ulaşamayınca çareyi büyülerde buluyor.

Günümüzde birçok farklı aşk büyüsü olsa da bunların hepsi ne yazık ki istenilen sonucu ortaya koyamıyor.

Aşk büyüleri arasında en etkili olanlarının başında ise canbar aşk büyüsü geliyor.

Ancak diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi burada da önemli olan şey, büyünün yapılış aşamaları.

Bu aşamalardan bir tanesinin dahi eksik bir şekilde yerine getirilmesi sonrasında istenilen sonuçlar elde edilemeyecektir.

Canbar aşk büyüleri ağırlıklı olarak ceylan derisi kullanılarak hazırlanmaktadır.

Her bir ayrıntısına dikkat edildiği zaman ise 1 ila 2 hafta arasında büyüyü yapan kişi olumlu bir sonuç elde edilecektir.

Büyülerde genel olarak insanların yapmış oldukları en büyük hataların başında sonuç konusunda kafasında soru işaretlerinin kalması geliyor.

İnancın azalması demek, kişinin vereceği enerjinin azalması anlamını taşır. Böyle olunca da büyü karşı tarafa istenildiği gibi etki etmez.

Canbar aşk büyüsü bir kişinin kalbine sahip olmak, eski sevgiliyi geri kazanmak, sevgiliyi kendine bağlamak amacı ile yapılır.

Ceylan derisi ile bu büyü yapılamıyorsa, kişinin üzülmesine ya da yapacağı büyünün etki etmeyeceğini düşünmesine ise hiç gerek yok.

Çünkü birçok farklı şekilde canbar aşk büyüsü yapılabilir.

 

Niyetinize Konsantre Olun!

 

En basit canbar aşk büyülerinden bir tanesinde ilk olarak aşık olması ya da sevgisinin artması adına kişinin bir tane fotoğrafı bulunmalı.

Bu kişinin fotoğrafı sizde yoksa o zaman bir kağıda kişinin temsili olarak bir resmi çizilir. İnsanların büyük bir kısmı bu konuda zorlanıyor.

Çünkü sevdikleri kişinin resmini tam olarak çizmek istiyorlar. Ancak buna hiç gerek yok.

Burada önemli olan şey temsili olarak basit bir resmini çizmek.

Üstelik isteyen kişi canbar büyüsünü yaparken sevdiği kişinin resmini çizmek yerine çamurdan ya da balmumundan ufak bir heykelini de yapabilir.

Lakin burada dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesi, kişinin ona aşık olmasını istediği kişi için hangi malzemeyi kullanıyorsa kendisi için de aynı malzemeyi kullanmalı.

Büyüyü yapacak olan kişi, sevdiğinin fotoğrafını kullanıyorsa kendinin de fotoğrafını kullanmalı. Eğer ki heykel yapacaksa, kendi heykelini de yapması gerekmektedir.

Aksi bir durumda büyü ne yazık ki istenilen etkiyi göstermeyecektir. Daha sonrasında sıra artık duaları yapmaya gelecektir.

Burada kişinin sessiz bir ortamda olması ve yapacağı büyüye odaklanması büyük bir önem taşıyor.

İki fotoğraf ya da iki heykel yan yana geldikten sonra her iki suretin üzerine ayrı bir şekilde 99 kere “Ya Vedûd” okunmalı.

Okuma sonrasında her iki fotoğraf ya da heykelin kalp hizasına yuvarlak çizilmeli. Bu yuvarlakların içine önce kişilerin anneleri ve kendi isimleri yazılmalı.

Örneğin falanca kızı/oğlu filanca şeklinde.

Bunun ardından ikisinin üzerine tek bir kere yine 99 kere “Ya Vedûd” okunarak iki suretin kalp hizasına üfleme yapılmalıdır.

İki suret birleştirildikten sonra ise bir kağıt parçasına; “Ey Allah’ın mahlukatı!

Bilin ve anlayın ki bu iki kişi birbirine ölümsüz bir aşkla bağlanmış ve kenetlenmiştir.

Bu bilginin aksine hareket edenler, lanetlenir.”yazılır. Ardından iki suretin altına kağıt yapıştırılır.

Suretler bu halde bir duvara asılarak 1 hafta burada bekletilir. Bu sayede de canbar aşk büyüsü tamamlanmış olur.

Büyü yapılırken akla herhangi bir soru işaretinin getirilmemesi ve inancın tam olması sonrasında iki kişi arasında büyük bir aşk ortaya çıkacaktır.

 

Aşk Duaları Konusunda Kitap Tavsiyesi

 

Büyü gibi yöntemler yerine Allah’ın rızasını kazandığınız aşk duaları yöntemine başvurmak isterseniz size muhteşem bir eser tavsiye edebiliriz.

Kudretli Dualar eserini okuyarak en etkili aşk dualarını en ince detayına kadar öğrenebilirsiniz.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir