En Etkili Aşk Büyüleri Kitabı

[et_pb_section admin_label=”section” fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_slider admin_label=”Fullwidth Slider” show_arrows=”off” show_pagination=”off” auto=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” auto_ignore_hover=”off” remove_inner_shadow=”off” background_position=”default” background_size=”default” hide_content_on_mobile=”off” hide_cta_on_mobile=”off” show_image_video_mobile=”off” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″] [et_pb_slide background_color=”#ffffff” alignment=”center” background_layout=”dark” background_image=”https://askbuyulerikitabi.com/wp-content/uploads/2015/03/ask-buyuleri-kitap-seti2.jpg” background_position=”default” background_size=”default” use_bg_overlay=”off” use_text_overlay=”off” allow_player_pause=”off” text_border_radius=”3″ header_font_select=”default” header_font=”||||” body_font_select=”default” body_font=”||||” custom_button=”off” button_font_select=”default” button_font=”||||” button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on”] [/et_pb_slide] [/et_pb_fullwidth_slider][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Yazı” background_layout=”light” text_orientation=”left”]

En Etkili Aşk Büyüleri Kitabı

aşk büyüleri kitabı

“Aşk Büyüleri Kitabı” isminde insanlara aşk büyüsü yapmayı öğreten bir kitap var. İnsanlar bu tarz büyü kitaplarından medet umarak sevdiği kişiyi kazanabileceğini düşünüyor. En başından şunu söylemeliyim ki: Bu tarz büyü ile yapılan işleri tavsiye etmiyorum. Aşk olayı da kutsal bir duygu olduğu için bu konuya da büyü ile müdahale edilmesini kesinlikle onaylamıyorum. Böyle bir büyü yapma düşünceniz varsa da hemen şu an vazgeçin. Fakat hobi olsun diye, sadece merakınızdan kitabı okumak istiyorsanız yazının sonunda size kitap tavsiyesinde bulunacağım. Bu kitabı sadece okuyup bilgilenin diye paylaşacağım. Büyü yapın diye değil!

Peki Tavsiye Ettiğim Yöntem Nedir?

Karşı cinsi etkileme konusunda piyasada birçok kitap bulunuyor. Bunların hepsi kadın-erkek psikolojisini temel alarak yazılmış kitaplar. Bu kitapları satın alarak kendinizi psikoloji ve ilişkiler alanında geliştirmenizi tavsiye ediyorum. Eğer karşı cinsin psikolojisini çözerseniz sevdiğinizi kişiyi kolayca kendinize aşık edebilirsiniz. Çünkü birini kendinize aşık etmenin ilk şartı empati yoluyla onun sizden ne beklediğini anlamaktır. Ve onun bu beklentilerini karşılamaktır. Şuna emin olabilirsiniz ki aşık olduğunuz kişiyi elde etmek sandığınız kadar zor değil. Beklentilerini önceden tahmin edip, onun tam da hayal ettiği gibi biri olduğunuzu gösterirseniz inanın bana size aşık olacaktır. İnsanların kafasında her zaman hayali karakterler vardır. Şu cümleleri sıkça duyarız: “Hayalimdeki gibi birini arıyorum.” “Hayatımın kadınını…” “Hayatımın erkeğini…” İşte sevdiğiniz kişinin hayallerinin neler olduğunu gizlice öğrenip kendinizi o yönde değiştirseniz onu kendinize kolayca aşık edebilirsiniz. Bu konuda yazılan birçok kitap mevcut. Kadın-erkek psikolojisini öğrenerek sevdiğinizi kendinize aşık etmek istiyorsanız şu kitapları önerebilirim:

Erkekleri Aşık Etmek İçin:

1) Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı 2) Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları

Kadınları Aşık Etmek İçin:

1) Sihirli Sohbet Kitabı (Kızla Tanışma Eğitim Setinin İçinde Yer Alan Kitaplardan Biri) 2) Kadın Avcısı Kitabı Bu kitaplar işinizi fazlasıyla görecektir. Fakat ille de ben aşk büyüleri kitabını okumak istiyorum diyorsanız biraz da o kitaptan bahsedelim.

Aşk Büyüleri Kitabının İçeriği:

İçinde Kur’an ile ya da herhangi bir kutsal kitapla ilgisi olmayan 50 kadar büyü yazıyor. Yazarın söylediğine göre kitabın içinde yüzyıllardır uygulanan masum pembe büyüler mevcut. Fakat bunların ne kadar etkili olabileceğini hiçbirimiz bilemeyiz. Bu nedenle yaptığınız bir büyü iyi ya da kötü sonuçlara yol açabilir. Yazar Kitabın İçindeki Büyülerle Neyi Vadediyor?

  • Aşık olduğunuz kişi varlığınızdan haberdar olmasa bile onu kendinize aşık edebilirsiniz.
  • Sevgilinizle ayrılmak üzereyseniz, bu durumdan kurtulmak için.
  • Evliliğin boşanmayla sonuçlanmasını engellemek için.
  • Yalnızlığa son verip yeni bir sevgili ile ilişkiye başlamak için.
  • Eski sevgilinizin tekrar size aşık olup peşinizden koşması için.

Aşk Büyüleri Kitabı size çok fayda sağlayacak. Bunlar tamamen yazarın vadettikleri şeyler. İlk tavsiye ettiğim kitaplarıaşk büyüleri kitabı oku okumanız size uzun vadede çok daha fazla fayda sağlayacaktır. Fakat ille okuyup bu konuda bilgilenmek istiyorum diyorsanız Buraya tıklayarak Aşk Büyüleri Kitabına ulaşabilirsiniz. Tekrar not düşmek istiyorum! Büyüden sakının, sadece bilgilenmek amaçlı okuyun. Güzel günler sizinle olsun. Kitabı İndirmek İçin Tıklayın! [/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Sidebar” orientation=”left” area=”sidebar-1″ background_layout=”light”] [/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir