En Etkili Aşk Büyüsü – Canbar Aşk Büyüsü

En Etkili Canbar Aşk Büyüsü Nedir?

 

En etkili aşk büyüsü, canbar aşk büyüsü adı verilen, insanları etkileme gücü yüksek sözler ve ritüeller kullanılarak yapılan özel bir büyü çeşididir. Eğer sevdiğiniz kişi, sizi terk ettiyse, ya da ilişkinin herhangi bir evresinde sizden soğuduysa, canbar aşk büyüsü yapmayı deneyebilirsiniz.

Ama benim size çok daha güzel büyü tavsiyelerim olacak. Yazının sonunda tavsiye edeceğim En Etkili Aşk Büyüleri kitabının içinde çok daha güzel büyüler mevcut. Şimdi konumuza geri dönelim.

 

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Hazırlık Aşaması:

  1. Seni terk eden kişinin bir fotoğrafını eline al. Eğer fotoğrafını bulamıyorsan kalemi eline alıp bir kağıdın üstüne sevdiğin kişinin kabataslak bir resmini yapabilirsin.
  2. Sevdiğin kişinin fotoğrafının yanına kendi fotoğrafını da koymalısın. Çünkü bu iki fotoğraf üzerinde yapacaklarınla büyüyü işe yarar hale getireceksin.

Uygulama Aşaması:

  1. Kendi fotoğrafını ve onunkini yan yana getirerek, nefesin ikisinin üzerine gelecek şekilde 99 kere Ya Vedüd oku.
  2. Bunu yaptıktan sonra her iki fotoğrafın da kalp bölgesini yuvarlak içine alacaksın. Sevdiğin kişinin kalbinin üzerine kendi adını, kendi kalbinin üzerine de onun adını yazacaksın.
  3. İki fotoğrafta da işaretlenmiş kalp bölgesinin üzerine tekrar 99 kere Ya Vedüd oku ve nefesinle üfle.
  4. Sonra iki fotoğraf yan yanayken altına bir kağıt parçası koyup şöyle yaz: “Ey Allah’ın kulları, herkes bilsin ki, fotoğraftaki iki kişi birbirine sonsuz bir aşkla bağlanmış, birbirinin helali olmuştur.”
  5. 2 fotoğraftan ve bir kağıttan olan canbar aşk büyüsü malzemelerini duvara asarak 2 hafta boyunca beklemelisin. Yazının bulunduğu kağıdı, fotoğrafların altına koyacaksın.

Bu aşamaları tamamladığın zaman, canbar aşk büyüsü de etkisini göstermeye başlayacak. Eğer büyünün etkisini hemen göremezsen umutsuzluğa kapılma. Çünkü etkisini göstermesi biraz zaman alabilir. Beklemeye ve sabretmeye devam et.

Diyelim ki haftalar geçti fakat hiçbir etki göremedin. Sevdiğin kişiyle hala bir araya gelemedin. O zaman şuna emin olabilirsin:

Canbar aşk büyüsünü uygulama noktasında bir yerlerde yanlış yaptın. Çünkü bu büyü sevgilileri kavuşturma konusunda kendini ispatlamış, %100 işe yarayan bir büyüdür.

Canbar Aşk Büyüsü Yapmayı Düşünenlere Not:

Bu büyüyü yaparken kesinlikle alkol almamış ve abdestli olun.

Eğer konu hakkında yeterince bilgi sahibi değilseniz, denemiş olmak için denemeyin.

Aşk büyüsü konusunda daha fazla şey öğrenin, tehlikeli, kara büyülerle uğraşmayın.

 

Büyü Yapmayı Düşünenlere Kitap Tavsiyesi

 

Büyü gibi Allah’ın lanetini üzerinize çekmenize sebep olacak yöntemleri önermediğimiz için dualara yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

En etkili aşk dualarını içinde barındıran Kudretli Dualar eserini incelemenizi tavsiye ederiz.

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir