En Etkili Aşk Duaları Kitabı Yorumları

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Yorumları – %100 Gerçek Yorumlar

en-etkili-ask-dualari-kitabi

 

“En Etkili Aşk Duaları Kitabı Yorumları” birçok kişi tarafından internette aratılmakta, aşk duaları kitabını okuyan kişilerin kitap hakkındaki düşünceleri merak edilmektedir.

Bu nedenle bu yazıyı yazarak okuyucularımıza aşk duaları kitabı ile ilgili bilgiler vereceğiz ve kitabı okuyanların yorumlarını paylaşacağız.

Öncelikle kitapla ilgili kısa bir ön bilgi vermek istiyorum. İbrahim Esin isimli yazar tarafından yazılan bu kitap e-kitap formatında olup bilgisayara indirilerek okunmaktadır.

Dünya üzerindeki herkes hangi şehirde, hangi ülkede olursa olsun En Etkili Aşk Duaları kitabını bilgisayarına ya da cep telefonuna indirerek okuyabilmektedir.

 

En Etkili Aşk Duaları Kitabının Konusu Nedir?

 

Adından da anlaşıldığı gibi aşk duygusu yaşayan insanların özellikle de karşılık bulamadığı bir aşka düşmüş kişilerin, sevdiği kişiyi kazanabilmek için okuyabileceği aşk dualarını anlatır. Dua kul ile Allah arasında bir muhabbet bir bağlılık sembolüdür.

Bunun dinen hiçbir sakıncası yoktur, aksine dua eden kişi Allah katında sevap kazanır. Bu nedenle birini kendinize aşık etmek istediğiniz zaman başvuracağınız ilk makam Allah makamı olmalıdır. Ondan samimi olarak tüm kalbinizle istediğiniz dilekleri geri çevirmeyeceği aşikardır.

Çünkü o Rahman ve Rahim olandır.

 

En Etkili Aşk Duaları Kitabını Okuyanlar Neler Söylüyor?

 

Meral Uslu demiş ki;

“İyi akşamlar hocam, yıllardır süregelen bir kısmetsizliğim vardı. Hangi erkeğe aşık olsam ya benden etkilenmiyo ya da başka bir kızla ilişkisi oluyodu. Bu durum o kadar sık olmaya başladı ki bi ara hiçbir zaman sevgilim olmıcağına inandım nerdeyse. Yıllarca süren bu kısmetsizlik geçen hafta son buldu en sonunda kendime göre bir erkek bulabildim. İkimiz de birbirimizi çok seviyoruz allah sizden razı olsun.”

Rüştiye Hanım demiş ki;

“Hocam 6 yıllık evliliğimi kurtardığınız için size olan minnettarlığımı sizin de bilmenizi istedim o yüzden mesaj atmak istedim size. Bizim adamla severek evlendik birbirimizi ilk başlarda her şey yolundaydı bi sorun yoktu ama yaklaşık 1 yıl sonra bunun gözü sürekli dışarı kaymaya başladı. Eve geç gelmeler, evde bağırıp çağırmalar hatta şiddet bile gördüm bu böyle 4 yıldan fazla devam etti. Kitabınızdaki duaları okumakta buldum çareyi en son. Allah’a sığınmak istedim ve sonunda başardım Allah kocamı kendime tekrar aşık etmemi eve tekrar bağlamamı nasip etti. Üstelik bunlar için büyü gibi yöntemlere başvurmama gerek de kalmadı büyüden korkarım ben hocam. Sayenizde dualarla bu durumun üstesinden geldik şimdi çok şükür mutluyuz sağolun hocam eksik olmayın başımızdan”

Tayfun Yürekli demiş ki;

“Kısaca problemimi anlatmak istiyorum izin verirseniz. Çok sevdiğim bi kız vardı köyde yıllarca peşinden koştum da yüz vermedi bana bi türlü naptıysam olmadı İbrahim Bey bi türlü sevemedi beni. Hep peşinden koşturdu. Bi gün aşk dualarını araştırırken kitabınıza denk geldim 4 ay boyunca aralıksız hergün dua etnmişimdir heralde. Sevdiğim kız zamanla beni sevmeye başladı gönül gözü açıldı bana karşı allahıma bibnlerce şükürler olsun sizden de allahım razı olsun İbrahim Bey evlenirsek ilk size haber vericem :)”

En etkili aşk duaları kitabı ile ilgili yapılmış yorumların hepsini okumak istiyorsan kitabın resmi sitesine gitmen gerekiyor. Böylece okuyucuların yapmış olduğu tüm yorumlara ulaşabilirsin.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkındaki Tüm Yorumları Okumak İçin Tıkla!

Umarım kitap hakkında kafanda dönen soru işaretlerini giderebilmişizdir. Şunu da not düşmek istiyorum ki kitabın 60 GÜN PARA İADE GARANTİSİ bulunuyor. O nedenle gönül rahatlığıyla kitabı alıp okuyabilirsin.

En etkili aşk duaları kitabı yorumları için söyleyeceklerimiz bu kadar. Daha fazlası için kitabın resmi websitesini inceleyebilirsin.

En Etkili Aşk Duaları Resmi Websitesini İncelemek İçin Tıkla!

2 Comments

  1. Bu kitapdaki duaları kaç gün yapacaz bi dua mesela bigün mü yapılacak bilgi verirseniz memnun olurum

    • Hayır sonuç alana kadar dua etmeye devam etmeniz gerekiyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir