X

En Etkili Aşk Duaları PDF Kitabı İncelemesi

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında Önbilgi:

“En Etkili Aşk Duaları Kitabı” kısa bir süre önce piyasaya çıkmış olmasına rağmen yüzlerce kişi tarafından okundu ve güzel geri dönüşler aldı. Kitabın pdf formatında yazılmış bir elektronik kitap olması, insanların kitapçıya gitmeye gerek kalmadan kolayca bilgisayarlarına indirip okuyabilmelerine imkan sağladı.

Kitabın yazarı İbrahim Esin, kitabına oldukça güveniyor ve şunu söylüyor:

Aşk duaları yazılmış kitapları incelediğimizde yüzeysel bilgilerden ibaret olduğunu görüyoruz. Ama bu kitap sana aşk duaları hakkındaki bütün sırları en ince ayrıntısına kadar öğreterek sevdiğin kişiyi kendine aşık etmen için sana yardımcı olacak.

Not: Kitabın şimdilik sadece pdf formatı bulunuyor. Kitapçılarda En Etkili Aşk Duaları kitabını bulamazsın.

Birazdan kitabın içeriği ile ilgili detaylı bilgiler vereceğim ve bu kitabın hayatında neleri değiştireceğini anlatacağım. Çünkü okuyucularımız, aylardır bu kitapla ilgili detaylı bilgi almak istediklerini bize mail atıp duruyor.

Biz de bu konuda detaylı bir makale yazmayı uygun bulduk. Hazırsan başlayalım.

Aşk Duaları Kitabını Tavsiye Etmemizin Nedeni Nedir?

Dua demek, Allah ile bağlantı kurmak isteğinin gerçekleşmesi için Allah’ın rızasını dilemek anlamına gelir.

Dua, kul ile Allah’ı buluşturan en kutsal şeylerden biridir. Bu nedenle ortada aşk duygusu gibi kutsal bir duygu varsa bu da yine Allah’tan istenmelidir. Ve bunun en etkili yolu da yine duadır. Tabi ki bu dua ederken boş duracağınız anlamına gelmiyor.

Dua etmeye devam ettiğiniz süre boyunca hoşlandığın kişiyi elde etmek için çaba göstermen de gerekiyor. Dua ve emek… Bu ikisi bir araya geldiği zaman başaramayacağın hiçbir şey olmaz. Güven bana!

Allah’ın rızasını arkana aldığında aşk hayatın da mutlukla dolacak. Bu nedenle aşk dualarını her gün sıkça tekrarlamalısın. Allah’a daha çok yalvararak ondan sevdiğin kişiyle kalplerinizi bir araya getirmesini dilemelisin.

En Etkili Aşk Duaları Kitabının İçinde Neler Mevcut?

 1. Neden dua etmeliyiz?
 2. Aşk işe dua arasındaki ilişki nedir?
 3. Hangi vakitlerde aşk dualarının etkisi daha kuvvetli olur?
 4. İbrahim Esin’in aşk duaları ile ilgili yol gösterici bilgileri
 5. Dualarla aşık etmenin en kısa yol haritası
 6. Aşk dualarının en doğru uygulama şekilleri
 7. Karı ve kocanın arasındaki sevgiyi arttıran dualar
 8. Sevdiğini geri getirme duaları
 9. Kapalı kısmetleri açma duaları
 10. Evlenmek isteyenlerin bahtını açacak özel dualar

Toplamda en etkili aşk dualarının neler olduğunu anlatan 140 sayfalık özel bilgi seni bekliyor.

Bu konu başlıklarının altında yer alan 140 sayfalık bilgi denizini okuduktan sonra aşk hayatında birçok şeyin değişeceğine ve daha mutlu bir aşk hayatına sahip olacağına eminiz. Deneyerek kaybedeceğin hiçbir şey yok. Ama kazanacağın çok şey var.

Not: En Etkili Aşk Duaları Kitabı 60 GÜN PARA İADE GARANTİSİ Veriyor. Faydalı olmadığını düşündüğün takdirde kitabı iade edebilirsin. Ama böyle bir şey olmayacağına eminiz. Kitabın hayatına yaptığı olumlu etkileri gördüğünde, bu kitabı her gün okumak isteyeceksin.

Kitabın Resmi Websitesini İncelemek İçin Tıkla!

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Okuyucu Yorumları Neler?

Okuyucuların bizzat kitabın yazarına göndermiş oldukları yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsin. Böylece En Etkili Aşk Duaları Kitabı hakkındaki %100 gerçek okuyucu yorumlarını inceleme fırsatı bulmuş olursun.

%100 Gerçek Okuyucu Yorumlarını İncelemek İçin Tıkla!

Yorumları Göster (54)

 • Deniz ben mail olarak bana cevap verebilirseniz cok mutlu olurum.simdiden cok tsk ederim.allah razi olsun.

 • Selam.Ben almanyada yaşıyorum,3 ay önce biriyle tanıştım ve kısa sürede ona çok alıştım,vede inanamayacağiniz kadarçok sevdim herşey çok iyi didiyordu,o kadar mutluydumki anlatamam,4 gùn önce beni sevmediğini, istemediğini,ve kendisini hiçbir şekilde aramamamı sőyledi,sebebi hayatini yaşamak istiyormuş,bense hiçbir şeyine olmadım.Allah rızası için bana sőyleyin,Allahın izniyle onu kendime döndùre bilirmiyim? Numarami bloklamış,hatta silmiş.Bense şimdi kara sevda çekiyorum,tek isteyim onunla mutlu mesut bir yuva kurmaktı.

 • Ben sevgilimden ayrıldım. Benim hatalarım yüzünden bitti.bu kitabı alsam ise yarar mi

 • Ne olur gerçekten dogruysa,yane en ufak bir sahtekarlık yoksa,alalim....
  Bende şu an kara sevda acısı çekiyorum terk edildim,uyuşmuyormuşuz,öyle dedi.

  • Sahtekarlık yok ama sevdiğiniz kişiyi kesin elde edeceksiniz diye bir şey yok. Sizce böyle bir şey mümkün olabilir mi? Ancak bu yöntemin fayda sağladığı birçok kişi tarafından geri bildirim yapıldı. Memnun kalmadığınız takdirde 60 gün para iade garantisi vardır.

 • Allah aşkı için gerçekten faydası olacaksa insanlara satin,alamayan çaresizler var son parasini vermeye hazir sevdalilar var.

  • Merhaba Gül Hanım,

   Haklısınız fakat kitap 60 gün para iade garantilidir. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumuna karşı bu garanti verilmektedir.

 • Kitabı Ben Aldım İçindeki dualardan birkaçını uyguladım gerçekten işe Yaradı Yolunda gitmeyen aşk problem in yoluna girdi namazımı düzenli olarak kılıyorum şimdi bu kitabın oluşturulmasında yayımlayan dan bütün emeği geçen herkesten Allah razı olsun gerçekten sizlere de dua ediyorum...

  • Merhaba Adem Bey,

   Bu olumlu geri dönüşünüz bizi çok mutlu etti. İnşallah aşk hayatınız hep mutlulukla sürecek.

 • Bende aldım ve aşık etme duası uyguladık fakat bi etki göremedim. Ikinci bi aşık etme duası demiyorum bu da olmazsa iade edeceğim fakat nasıl iade ediliyor ki bilmiyorum

 • İyi günler.Kitabınızı yeni aldım bir yeri çözemedim.çevirgel duasının 1.sı 7 hafta boyunca cuma günleri 1keremi okunca 7kere.cvplarsanız sevinirim