Kolay Tutan Aşk Büyüsü – En Etkili Aşk Büyüleri

Kolay Tutan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmen Gerekenler:

 

Aşk, hiç şüphesiz ki dünya üzerindeki en güzel duygulardan bir tanesidir. Herkes, birini sevmeyi ve sevdiği kişinin de onu sevmesini ister, öyle değil mi? Ancak çoğu zaman kişilerin bu istekleri gerçekleşmez, kişiler ne kadar isterlerse istesinler kendilerine uygun bir kişiyi bulamazlar.

Böylesi durumlarda insanların büyük bir kısmı var olan bu durumu kabul eder ve boynu bükük şekilde, başarısız olmanın verdiği o berbat duyguyla hayatına devam eder.

Halbuki bunu yapmak yerine sevdikleri bir kişi ile arasındaki sevgi bağının kuvvetlenmesi için etkili yollardan yararlanabilirler. Genel olarak büyü denildiği zaman insanların aklına kötü şeyler gelmektedir. Halbuki sevgi ya da muhabbeti sağlamak adına iyi niyetli büyülerden faydalanılabilinir. Böylesi durumlarda ortaya çiftler için oldukça güzel sonuçlar çıkacaktır.

Ama baştan uyarayım!

Ne kadar iyi niyetle büyü yapılacak olursa olsun büyü yapmak her şekilde günahtır ve haramdır. O yüzden bu konuda dikkatli olmak lazım. Şimdi konumuza geri dönelim.

 

Aşk Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Aşk büyüsü yaparken öncelikli olarak gerçekten bu büyünün yapılmak istenip istenmediğine karar verilmesi gerekmektedir. Çünkü büyünün yapımı esnasında ortaya istenilen sonuçların çıkması için büyüyü yapan kişinin enerjisine ihtiyaç duyulur. Şayet yapan kişi büyünün tutacağına dair olumlu bir inançta değilse, yapılması gereken her şey sorunsuzca yapılsa dahi bu büyü tutmayacaktır.

Dikkat edilecek ikinci şey ise büyünün nasıl yapılacağı hususudur… Birçok insan aşk büyüsü yaparken yeterli oranda araştırma yapmıyor ve sonrasında da yarım yamalak bilgiler ile büyü yapmaya çalışıyor. Bunun sonucu ise doğal olarak hüsran oluyor. Böylesi durumların meydana gelmesini engellemek adına mutlaka aşk büyüsü yapılmadan önce büyünün içeriği ve nasıl yapılması gerektiği ile alakalı gerekli olan her türlü bilgiye erişilmesi gerekiyor.

Edinilecek bilgiler aşk büyüsü yapılmadan önce en ince ayrıntısına kadar incelenmeli ve yapılacak olan dualar işlemlerden önce birkaç kere okunarak büyü yapma sürecine aşinalık kazanılmalıdır. Gerek dualarda gerekse büyülerde hangi gün saat kaçta yapılacağı bilgisi büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü büyünün ya da duanın tutma olasılığı, doğru anda yapılması ile artacaktır.

Her bir günün kendine ait bir enerji dağılımı bulunmaktadır. Bazı büyüler gece vakti, bazıları ise sabaha karşı yapılır. Aşk büyüsünü yapmadan önce hangi zaman aralığında yapılacağının bilinmesi de büyünün tutması açısından büyük bir önem taşımakta. Peki kolay tutan aşk büyüsü yapmanın püf noktaları nelerdir?

 

Kolay Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Bazı aşk büyülerinde sizlere verilecek olan ayetler ya da kelimeler belirli aralıklarla tekrarlanır.

Bunun öncesinde de isminiz, sevdiğiniz kişinin ismi ile birlikte niyet etmeniz gerekecektir.

Böylesi aşk büyülerinde ekstradan herhangi bir şeye ihtiyaç duyulmaz.

Ancak bazılarında fotoğraf, minik heykeller ya da farklı materyaller kullanılır.

Dolayısıyla hangi aşk büyüsü yapılacaksa, bu büyüde kullanılacak materyaller araştırılır ve temin edilir.

Bu materyallerden bir tanesinin dahi eksik olması ya da yerine başka bir materyalin koyulması sonrasında yapılacak olan aşk büyüsü etkisini ciddi anlamda azaltacaktır.

Büyüler gizli ilimler içerisinde yer almaktadır.

Bu konular ile alakalı bilgi sahibi olmamak, büyünün yapılışını ciddi anlamda etkileyecektir.

Ve yanlış bilgilerle yapılan büyüler size zarar verebilir. O nedenle dikkatli olun.

Benim tavsiyem ayetleri ve dini sözcükleri kullanarak büyü yapmamanız yönünde.

Dolayısıyla aşk büyüsü yapmadan önce gizli ilimler ile alakalı yoğun bir araştırmalar yapılması gerekir.

Aşk büyüsü yapıldığı zaman kişilerde bazı değişimler meydana gelir. Bu değişimler ise büyünün türüne bağlı olarak farklılıklar gösterir.

Bazı aşk büyülerinde kişilerin üzerinde hiçbir değişim meydana gelmez. Bazılarında ise büyünün yapıldığı kişi kısa süreli bir içine kapanıklık yaşar, kendini dış dünyadan soğutur.

Böylesi durumlarda korkmamak gerekir. Çünkü bu esnada büyü kişiye etki etmeye başlamıştır.

Bu hisler ise kısa süreler boyunca etkili olacaktır. Daha sonrasında büyünün etki etmesi istenilen kişi karşısındaki kişiye karşı oldukça derin hisler beslemeye başlar.

Bu sayede de uzun yıllar boyunca birinin onu sevmesini bekleyen kişiler bekledikleri kişi ile mutlu bir hayat yaşayacaktır.

 

Kolay Tutan Aşk Büyüsü Konusunda Kitap Tavsiyesi:

 

Aşk büyüsünün günah olmasına rağmen bunu yapmakta ısrar ediyorsanız size faydalanabileceğiniz bir kitap tavsiye edeceğim.

Bu kitabı tavsiye etmemin en büyük nedeni kitabın içinde ayet ya da herhangi bir dini sözcük yer almamasıdır. Bu nedenle kitabı gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum.

Kudretli Dualar eserini okuyarak aşk büyüleri konusunda en detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

2 Comments

  1. slm iyi gunler ben sizi ask boyusu yaptirmak istiyorum ama ben fransada yasiyorum size nasil ulasa bilirim ve teliniz verimeisn bana lutfen

    • Maalesef büyü yapmıyoruz, bu yönteme de karşıyız. Bunun yerine size dua yöntemini tavsiye ediyoruz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir