Nohut Büyüsü Hakkında – Aşık Etme Büyüsü

nohut büyüsü

Nohut Büyüsü Hakkında – Aşık Etme Büyüsü

“Nohut büyüsü” uzun yıllardır insanlar tarafından uygulanmakta olan en tesirli aşk büyülerinin başında gelmektedir. Bu büyü yöntemini en iyi şekilde uygulayanlar ise Orta Asya’da yaşayan şamanlardır.

Bu şamanlar yüzlerce insana nohut büyüsü hakkında bildiklerini öğreterek büyünün dünya üzerinde yayılmasını sağlamışlardır.

Çok kısa bir süre içerisinde etkisini gösteren bu büyüyü uygulamak oldukça kolaydır. Büyü konusunda amatör kişiler de bunu uygulayabilir.

Büyü yapılmaya başlandıktan 6 gün sonra tesir etmeye başlar. 11. Gün sonunda da aşık edilmek istenen kişinin büyüyü yapana bağlanmasıyla son bulur.

Nohut Büyüsünü Yapılışı Nasıldır?

Nohut büyüsünü oluşturan ana etken sayı sistemleridir. Büyüde kullanılacak nohutların özel bir sayısı vardır. Bu nedenle sayılar oldukça önemlidir. Geçmişte mercimek, buğday gibi maddeler kullanılarak da bir sürü büyü uygulaması yapılmıştır.

Bu büyülerin hepsinin ortak özelliği sayı sistemlerinin kullanılmasıdır.

Nohut büyüsü yapılmak istenirken düşülen en büyük hata 41 tane nohut kullanılmasıdır. Bu bilgi o kadar yaygınlaşmıştır ki, herkes bu büyüyü 41 adet nohut kullanarak yapmaya çalışmaktadır.

Halbuki bu yanlıştır. Birazda nohut büyüsü ile ilgili en doğru bilgileri Irk Bitig ve İlmi Havas kitaplarından kesitler vererek anlatacağız.

Nohut Büyüsü Yapılırken Kaç Tane Nohut Kullanılmalıdır?

Bu büyünün yapılışında iki önemli unsur vardır:

  • Aşık edilmek istenen kişinin ismi
  • O kişinin annesinin ismi

Bu iki isimde toplam kaç tane sessiz harf bulunuyorsa o kadar nohut kullanılır.

Örnek olarak;

Aşık edilmek istenen kişinin adı Murat, annesinin adı da Meliha diyelim.

Murat kelimesinde yer alan ‘m’ ‘r’ ‘t’ ve Meliha kelimesinde yer alan ‘m’ ‘l’ ‘h’ sessiz harflerinin sayısı kadar yani toplamda 6 tane nohut kullanılmalıdır.

Bu 6 nohut bir kapın içine atılır.

Aynı işlemi kendi ismin ve kendi annenin ismi içinde yapman gereklidir. Bu nohutlar da başka bir kabın içine atılır.

Yani erkekle erkeğin annesi için ayrılan nohutlar bir kapta, kızla kızın annesi için ayrılan nohutlar da başka bir kapta toplanmalıdır.

Tılsımlar Kullanılarak Nohut Büyüsü Kuvvetlendirilir!

İki ayrı kaba konan nohutlara her gün tılsımlar okunur. Başlangıçtaki iki gün boyunca kaplara farklı farklı tılsımlar okunur. 3. Günde iki kapta bulunan nohutlar bir kaba alınır.

Böylelikle kadın ve erkek simgesel olarak bir araya getirilmiş olur.

Dört gün daha bu tılsımlar nohutlara okunmaya devam edilir. Böylelikle altı günün sonunda büyü etkisini hissettirmeye başlar.

Burada kullanılan tılsımların hepsi Soğd ismindeki dilden alıntıdır. Bu sözcükler nesilden nesile aktarılarak dünya üzerindeki varlığını sürdürmektedir.

Nohut Büyüsü Yapmak Yerine Tercih Edebileceğin Yöntem: Dua Yöntemi

Büyüler Allah tarafından kesin olarak yasaklanmış ve yapılmasının haram olduğu kutsal kitaplarca bildirilmiştir.

Alimlerce 7 büyük günahtan biri olarak görülmüş, asla tavsiye edilmemiştir.

Bunun yerine dua yöntemi tavsiye edilmiştir. Sevdiğin kişiyi aşık etmek için gizli varlıkların değil yalnızca Allah’ın rızasını almaya çalışmalısın.

Aşkı yalnızca Allah’tan istemelisin.

Son zamanların en popüler kitaplarından biri olan Kudretli Dualar kitabını incelemeni tavsiye ederim. Aşk duası hakkında birçok bilgiye ulaşacağına eminim. Tekrar görüşene kadar sağlıcakla kal…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir