Şahmeran Duası Okuyarak Eski Sevgilinizi Geri Kazanın

sahmeran-duasi

 

Şahmeran Duası Okuyarak Eski Sevgilinizi Geri Kazanın

 

Dua, insanların Allah ile arasındaki köprüdür. Aşk hayatında meydana gelen sorunları çözmek ve sevdiğin kişiyi geri kazanmak için yapılması gereken şey tüm samimiyet ile Allah’tan yardım istemektir.

Sevdiğinizi geri kazanmak için okuyabileceğiniz birçok farklı dua bulunuyor. Bunlardan en etkili olanlarından bir tanesi de Şahmeran Duası.

Şahmeran duası, şimdilerde terk eden sevgiliyi geri kazanmak için en fazla kullanılan dualardan bir tanesi olarak biliniyor.

Üstelik bu dua sadece terk edilenlerin okuyacağı bir dua da değil. Aşkı ya da sevgisi ile alakalı kafasında soru işareti olan, karşısındaki kişinin sevgisinin azaldığını hisseden kişiler, şahmeran duasını okuyabilir.

Eski sevgiliyi geri getirmek, sevdiğimiz kişinin bize olan sevgisini arttırmak ve mutlu olmak için bu dua mutlaka okunmalıdır.

Her duada olduğu gibi Şahmeran’da da da önemli olan şey, kişinin kendini duaya hazırlamasıdır.

 

Şahmeran Duası Nasıl Yapılır?

 

Öncelikle bir not düşmek istiyorum:

Kalpte kötü düşünceler taşıyan bir kişi, Şahmeran duasını ne kadar okursa okusun fark etmez; asla istediği olumlu etkiyi elde edemeyecektir. Böylesi bir durumla karşılaşmamak için duaya başlamadan önce abdest alınması ve 2 rekat namaz kılınması gerekmektedir.

Gerek abdest alırken, gerekse namaz kılarken edilecek niyet, duanın yapılma nedeni olmalıdır. Kişi hangi niyetten ötürü bu duayı okuyacaksa, onu sürekli olarak aklında tutmalıdır. Böylece kişinin kalbinde sürekli olarak bu niyet olur.

Namazın kılınmasının sonrasında ise sıra yapılacak olan duaya gelir. 1 Fatiha, 3 Felak, 3 Nas, 3 İhlas okunduktan sonra 9 kere sessiz bir şekilde şahmeran duası okunur.

Şahmeran duası içerisinde Allah’ın isimleri bulunmaktadır. Dolayısıyla kimsenin aklına bu dua ile alakalı herhangi bir olumsuzluk gelmemelidir. 9 kere sessizce okunacak olan bu dua, daha sonrasında 9 kere de sesli olarak okunur.

Sevdiğiniz kişinin kalbine düşmek için toplamda 18 kere bu duayı okumalısınız. Okunan şahmeran duasının ardından Allah’ın özel isimlerinden birkaç tanesini zikretmelisiniz. Bunun sonrasında dua tamamlanmış olur.

Allah katında en etkili dualardan bir tanesi olan şahmeran duası, farklı dilekler için farklı sayılarda okunmaktadır. Eski sevgilisi ile tekrardan barışmayı isteyen kişinin bu duayı 41 kere okunması gerekir. Sevgilisi olan ancak arasındaki sevgi ve muhabbet azalmışsa 3 gün 61 kere okunur.

İnsanların bir kısmı, her şeyi tam olarak yerine getirdikten sonra sonuç alamadığını düşünüp şahmeran duasının işe yaramadığını düşünebilir. Halbuki bu noktada duanın işe yaramaması gibi bir durum yoktur.

Duanın gerçekleşmemesinin birinci nedeni, kişinin tam olarak niyetini yansıtamamasıdır. Eğer kalbinde bu niyetin oluşamayacağı ile alakalı en ufak bir kötü düşüncenin olması durumunda kötü enerjilerden dolayı dua kabul olmayacaktır.

Bazı durumlarda ise Allah, kişinin iyiliği için duanın kabul olmasını engeller. Kişinin yapması gereken şey, belirli aralıklar ile şahmeran duasını yapmaktır.

Eğer ki dua ne kadar istenirse istensin gerçekleşmiyorsa, bu sefer duanın yapılması bırakılmalıdır. Çünkü bilinmeli ki o zaman Allah, kişinin eski sevgilisi ya da eşi ile tekrardan bir araya gelmesini istemiyordur.

 

Belki de Aşk Hayatınız İçin En Hayırlısı Budur!

 

Şimdilerde birçok farklı şahmeran duası bulunmaktadır. Bundan dolayı mutlaka bu dualar arasından en doğrusunu bulmak için araştırma yapmalısın.

Duaların uzunluğu kısalığı isteğe bağlı olarak değişim göstermektedir.

Ancak her birinde istenilen etkinin ortaya çıkması için Allah’ın isimleri dua içinde mutlaka yer almalıdır.

En doğru şahmeran duasını bulamayan kişiler içinden geldiği gibi Allah’a isteğini iletebilir.

Fakat bu dua işinizi kolaylaştıracaktır. Çünkü;

Duanın doğru bir şekilde uygulanmasıyla, ne kadar büyük bir kavga ile ayrılmış olursanız olun eski sevgiliniz size geri dönecektir.

Bu birçok kişi üzerinde denenip başarıya ulaşmıştır.

Şahmeran Duası hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Kudretli Dualar kitabını okumanızı tavsiye ederim.

Kudretli Dualar eserini incelemek için tıklayın!

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir